Discover Scuba Diving

Proovisukeldumine akvalangiga Koolitus on loodud inimestele, kes alustavad veealuse maailmaga tutvumist, see on proovisukeldumine 5 meetri sügavusele. Sukeldunud koos instruktoriga, tunnete end osana veealusest keskkonnast. Proovisukeldumine on teie esimene hämmastav ja põnev samm maailmamere uurimisse ja sukeldumisse.

Read more

Junior Diver

Sukeldumiskoolitus Junior Diver (jagatud 3 mooduliks, vanuse järgi) lastele alates 8. eluaastast. Koolitus annab põhiteadmised ja -oskused, mida on vaja iseseisvaks sukeldumiseks koos paarilise, sertifitseeritud sukelduja – lapsevanema või sukeldumisprofessionaaliga.

Read more

Open Water Diver (OWD) — Sukeldumise algtase

 Koolitus kõigile algajatele, kes soovivad ohutult, mugavalt ja rõõmsalt sukelduda. Kõigis tundides antakse teile üha keerukamaid ülesandeid. Ja kui olete akvalangist korra sõõmu õhku sisse hinganud, saate aru, et enam pole midagi karta, veealusest maailmast on saanud teie uus sõber.See on alg-, baaskursus, sõltumata sukeldumiskoolist, olenemata sellest, kui erinevad on koolitusmeetodid ja -standardid.  Pärast selle koolituse läbimist…

Read more