Sportsukeldumine

Sportsukeldumine on allveespordi suund, mis on kujunemis- ja arenemisjärgus. On väga tõenäoline, et lähiajal täieneb distsipliinide nimekiri uutega ja isegi praegu saavad need, kes ei lepi passiivsete vaatlejate rolliga, oma projekte välja pakkuda.

Need omadused teevad sportsukeldumise huvitavaks:

  • sportlastele, sh sukeldujatele, kes on otsustanud end täiskasvanuna spordis proovile panna;
  • pealtvaatajatele, kuna on hasartne ja huvitav vaatepilt ;
  • reklaamiandjatele, kuna tõmbab tähelepanu ja tekitab huvi vaatajates, sukeldujates, sportlastes.
Sektsioonis õpetatakse lapsi ujuma, sukeldumisvarustust õigesti käsitsema. Teooriatundides räägivad instruktorid teile kõigist sukeldumise seadustest. Lapsed sooritavad teoreetilisi ja praktilisi eksameid. Pärast lõpetamist väljastatakse rahvusvahelised passid. Võimalus edasi õppida INSTRUKTORIKS !!

Sportsukeldumine on allveespordialade rühm. Võistlused toimuvad vastavalt CMASi reeglitele ja spordiregistrile.

Sportsukeldumisel pole erinevalt paljudest teistest spordialadest rangeid vanusepiiranguid: treeningutega saab alustada igas vanuses ja seejuures saavutada häid sportlikke tulemusi. Võistlused annavad võimaluse oma oskusi arendada ja täiendada, säilitada suurepärast füüsilist vormi ja realiseerida oma spordikirge, samuti saada medaleid ja spordinimetusi. Lisaks on sportsukeldumine põnev vaatepilt. Asjaolu, et osalejad läbivad distantsi kiiruse peale, loob publikule uskumatult hasartse õhkkonna ning sportlaste meisterlikkus, nende filigraansed oskused annavad võistlusele võrreldamatu esteetika.