Open Water Diver (OWD) — Sukeldumise algtase

 Koolitus kõigile algajatele, kes soovivad ohutult, mugavalt ja rõõmsalt sukelduda. Kõigis tundides antakse teile üha keerukamaid ülesandeid. Ja kui olete akvalangist korra sõõmu õhku sisse hinganud, saate aru, et enam pole midagi karta, veealusest maailmast on saanud teie uus sõber.
See on alg-, baaskursus, sõltumata sukeldumiskoolist, olenemata sellest, kui erinevad on koolitusmeetodid ja -standardid.

 Pärast selle koolituse läbimist ja tunnistuse saamist on sukeldujal õigus koos teiste sukeldujatega sukelduda 18 meetri sügavusele ilma instruktori järelevalveta. Tegelikult saate oma esimese “veealuse litsentsi”

Koolituse OWD struktuur

Basseinis sukeldumine õpetab teile, kuidas vee all hingata ja ilusasti ujuda, võimalike probleemidega toime tulla. Leiate veest tuge, saate kolmemõõtmelises ruumis liikumisvabaduse ning kogete lendamise tunnet ja mugavat kaaluta olekut. Viimases tunnis on teoreetilised ja praktilised testid, mille käigus peate demonstreerima kõike, mida olete õppinud. Testide edukas sooritamine on pääs avaveekoolitustele.

Kui olete basseinis testi edukalt sooritanud, tuleb sooritada sukeldumine avavees (veekogus). Soojal aastaajal on need meie imelised järved. Külma ilmaga korraldame sukeldumisreise üle maailma alates taskukohastest luksuslikeni. Samuti on teil õigus sooritada avaveesukeldumine iseseisvalt teises teile sobivas kohas.

Põhinõuded:

  • Vanus vähemalt 14 aastat, vanema või hooldaja luba
  • Meditsiiniliste vastuäidustuste puudumine
  • Siiras soov tegeleda sukeldumisega väga soovitatav!